Kullanım Koşulları

Autoflame web sitesine hoşgeldiniz. Eğer bu siteyi kullanmak ve dolaşmaya devam etmek istiyorsanız aşağıda belirtilen, gizlilik politikamız ile birlikte Autoflame’in bu web sitesi üzerinden sizinle kuracağı ilişkiyi belirleyen şart ve koşullara uymayı ve yükümlü olmayı kabul ediyorsunuz demektir.

“Autoflame”, ya da “biz” tabiri, bu web sitesinin kayıtlı adresi Biggin Hill, Londra olan sahibini kasteder. Şirket kayıt numaramız 1055273’tur. “Siz” tabiri ise sitemizin kullanıcısını kasteder.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki koşullara bağlıdır:

  • Bu sitenin içeriği sizin bilgilendirilmeniz ve kullanımız içindir. Haber vermeksizin içeriği değiştirilebilir.
  • Biz ya da herhangi bir üçüncü parti web sitesinde bulunan bilgilerin herhangi bir özel amaca hizmetinin, uygunluğunun, dogrululugunun ve eksiksizliginin garantisini vermez. içeriği oluşturan bilgilerin ve materyalin hata payı olduğunu ve bu sebeple yükümlü tutulamayacagimizi bilmeniz gerekir.
  • Bu sitedeki bilgi ve materyallerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve bizi bağlamaz. Sitede yer alan her türlü ürün, servis ve bilginin sizin gereksinimlerinize uyduğunu sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Bu web sitesi bize ait ya da hakları bizde olan materyaller içerir. Bahsi geçen materyallere tasarım, düzen, görünüş ve grafikler dahildir; ancak bunlarla sınırlı değildir. Telif hakları kapsamında çoğaltılmalari yasaktır.
  • Bu web sitesinde bulunan; fakat firmamıza ait ya da lisanslı olmayan her tescilli marka belirtilmiştir.
  • Bu web sitesinin izinsiz kullanımı oluşacak potansiyel hasarlar için tazminat hakkını doğurur ve suç kapsamına girer
  • Bu sitede başka web sitelerinin linkleri bulunabilir. Bu linkler size gerekli yerde ilave bilgi vermek içindir. O web sitelerini desteklediğimiz anlamına gelmez. Linki verilen web sitelerinin içeriği hakkında sorumluluk kabul edilmez.
  • Bu web sitesinin kullanımından doğabilecek her türlü anlaşmazlık İngiltere, İskoçya ve Galler yasalarına tabidir.