Endüstriyel ve Ticari Kazan/Brülör Kontrol Cihazları

MiniMk8-Box-animation6Mk7-box-animation3

Gelişmiş Kontrol ile maksimum verimlilik ve azalan emisyonlar

Autoflame brülör kontrol cihazları kullanıcının geleneksel sistemlere göre ciddi miktarda yakıt ve emisyon tasarrufu yapmasını sağlar. Bağlantı kontrol sistemleriyle değiştirildikten sonra %8-12 ye varan tasarruf elde edilir, daha fazlası da mümkündür.

Hassas Hava ve Yakıt Kontrolü

Autoflame MM sistemi yüksek hassasiyetli direkt bağlantılı servo motorları kullanarak yakıt valfleri ve hava damperlerini 0.1° hassasiyetle kontrol ederek her seviyede yakma verimliliği elde eder. MM control cihazının içindeki değişken frekanslı sürücüler sayesinde azalan elektrik tüketimi ile yakma kontrolünde daha fazla gelişme sağlanır

Güvenilir ve tatmin edici tesis ihtiyacı

Sofistike bir PID felsefesi ile brülörün ateşleme değeri tesisin ihtiyacına göre düzenlenir. Sistem, yükleme gereksinimlerinizden bağımsız olarak çabuk ve efektif bir tepki vermek üzere kurulabilir.

Üç parametreli trim kontrol özelliği ile optimum yakma performansı

EGA ile bağlandıkları zaman, tüm Autoflame brülör kontrol cihazları üç parametreli trim kontrol (ince ayar) özelliğini gösterir. Sistem, barometrik koşullar ya da gövde basıncındaki dalgalanmalar sonucunda doğabilecek verim kayıplarını dengelemek için cebri draft fanini kontrol eden yakma hava damperi ya da değişken hızlı sürücüye ufak ayarlamalar yapar.

Basit ve kolaylıkla öğrenebilen kullanıcı arayüzü

Son kullanıcılar düşünülerek üretilen Autoflame kontrol cihazlarının kullanımı basit ve nettir. Tüm MM kontrol cihazları aydınlatmalı LCD ekran içeren basit bir kullanıcı arayüzü içerir ve kolaylıkla denetlenip kontrol edilebilir.

Güvenilir ve emniyetli çalışmada bir ölçüt

Pek çok yenilikçi ve sıkı güvenlik özelliğini ihtiva eden Autoflame MM sistemleri kazan tesisinizin güvenilir ve emniyetli işleyişi için doğru adrestir. Ürünlerimizin sadece endüstri gerekliliklerini karşılaması için değil, aynı zamanda onların üzerine çıkması için gerekli kurumlarla sıkı bir çalışma halindeyiz.

Ücretsiz yakma verimliliği denetlemesi

Autoflame MM brülör kontrolü hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki ilgili linklere tıklayınız. Autoflame ürünlerine geçerek elde edebileceğiniz tasarruf miktarının ücretsiz tahmin raporu ve başvurunuzu daha detaylı konuşmak için lütfen Autoflame teknik satış ekibi ile temasa geçiniz.