Hakkımızda

Autoflame, endüstriyel ve ticari kazan/brülör yönetim sistemlerinde bir dünya lideridir. Kazan tesislerine olan tutkumuz ve bütün emeklerimiz bu tesislerin verimliliğinin ve müşterilerimiz için güvenilirliğinin arttırılmasını temel alır. Autoflame sistemleri sıvı yakıt ve doğal gaz tüketimini, kazan dairesi emisyonunu ve işçilik maliyetlerini en az indirmek için tasarlanmıştır. Tüm sistemler dahili dokunmatik ekranlı arayüz ve dayanıklı çelik kasaya sahiptir. Autoflame mühendislik hizmetleri pek çok zahmetli ve kritik kazan uygulamasında kendini kanıtlamıştır. Sofistike brülör yönetim sistemlerimiz ise, yıllara dayanan tecrübemiz ile, kazan tesisinin verimliliğini maksimuma çıkarmakta; yakıt tüketimini, maliyetleri ve zararlı emisyonları dramatik bir şekilde düşürmektedir. Autoflame, günümüzde global çapta 10,000 den fazla sistemle faaliyet göstermekte ve dünyanın pek çok prestijli şirketi tarafından standart ekipman kategorisinde değerlendirilmektedir.

Autoflame’in 60’dan fazla teknoloji merkeziyle ortaklığı bulunmaktadır. Teknoloji merkezlerimiz, hizmet ettiğimiz her pazarda kalite ve güvenilirlik adına kapsamlı bir donanıma sahiptir. Bu merkezler en son yeniliklerimize ayak uydurmak için düzenli olarak eğitim görmektedir. Dünyanın hangi bölgesinde olursa olsun, müşterilerimize gerek ileri seviye brülör yönetim sistemi gelistirmesinde ve sağladığımız servis ve işletmeye alma desteğinde, gerekse halihazırda bulunan tesisi güçlendirme paketleriyle geliştirirken daima yüksek kalitede, yenilikçi ve efektif çözümler sunmayı taahhüt ederiz

İngiltere, Londra merkezli üretim tesisinde gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarının yanı sıra, sağladığımız mühendislik, yazılım geliştirme, imalat ve teknik destek ile endüstrinin oldukça ilerisinde bir kalite kontrol ve yenilik anlayışı sağlamaktayız.

logo-queensaward brosure-indir